Hra

Tu nájdeš základné info o lasergame a paintballe. Ak máš po prečítaní stále otázky, skús naše FAQ.

Lasergame

Ako v počítačovej hre – lasery i health packy.

Počas hry sa budeš cítiť ako v počítačovej hre – čakajú ťa zásahy aj ozdravovanie. Víťazom sa stáva tím, ktorý lepšie zvládne vybraný herný scenár. Zásah je úplne bezbolestný, po zásahu nemusíš čakať na ďalšiu hru, návrat do hry trvá iba pár sekúnd.

Lasergame je hra, ktorá preverí tvoje schopnosti pracovať v tíme, adaptovať sa na najrôznejšie situácie a ako bonus pri nej spáliš nemálo kalórií.

Lasergame alebo i lasertag je akčná tímová hra a ideálna aktivita na firemný teambuilding, zábavu s priateľmi, narodeninovú oslavu alebo rozlúčku so slobodou.

 

 

Hrať lasertag

Paintball

Klasika plná farieb a adrenalínu.

Paintball je jednoduchá a veľmi zábavná tímová hra, ktorá sa dá hrať na mnoho spôsobov. Keďže každý zásah je cítiť, zažiješ adrenalínové dobrodružstvo reálnej prestrelky, ktoré preverí tvoje taktické zručnosti a naučí ťa tímovej hre.

Vo Warlords používame tie najkvalitnejšie ochranné masky a naši profesionálni inštruktori sa starajú o tvoju bezpečnosť.

Hrať paintball

Airsoft

Adrenalín a zábava

Vyraz do boja! Máš vlastnú airsofttovú výstroj? Neváhaj, zober kamarátov na airsoft a  otestujte si vašu odvahu, ako aj tímového ducha.

Hráči sa rozdelia do dvoch skupín a odoberú sa na svoje štartovacie pozície. Po odštartovaní hry sa hráči rozbehnú proti sebe a ich cieľom je zasiahnuť všetkých súperov.

Hrať airsoft

Typy hier

Vyber si svoj herný scenár. V rámci jednej hodinovej hry ich môžeš vyskúšať hneď viacero.

Deathmatch

Lasergame
Paintball
5 – 15 minút
Rokmi overená klasika. Deathmatch je základný typ hry, ktorú odporúčame pre každého hráča bez ohľadu na skúsenosti. Dva súperiace tímy sa snažia zneškodniť čo najviac súperov a zároveň dostať čo najmenej zásahov. Každý tím má svoju oživovaciu základňu, kde sa môže po každom zásahu oživiť.

Checkpoint

Lasergame
10 – 30 minút
V tejto hre môže rozhodnúť každá sekunda, uplatníš pri nej tímovú stratégiu aj kondičku. Úlohou tvojho tímu je získať a udržať územie, ktoré sa nachádza v strede ihriska, tzv. Checkpoint. Ten sa po obsadení výstrelom do presne určeného miesta rozsvieti farbou zasahujúceho tímu. Ak chceš vyhrať herné kolo, musí tvoj tím udržať územie dlhšie než súper. Každý tím má k dispozícii oživovaciu základňu, ktorú môže neobmedzene používať.

V.I.P.

Lasergame
Paintball
15 minút
Tento herný scenár je výzvou pre tím bodyguardov, ktorí sprevádzajú VIP osobu z bodu A do bodu B. Tím vyšinutého fanclubu sa tomu snaží zabrániť a VIP osobu zneškodniť. Fanclub obsadí a obraňuje dve územia, bodyguardi sa snažia nájsť pre svoju VIP osobu čo najbezpečnejšiu trasu na presun. Hráč má v tejto hre jeden život na kolo, t.j. po zásahu sa neoživuje, ale odchádza do oddychovej zóny.