Hra

Tu nájdeš základné info o lasergame a paintballe. Ak máš po prečítaní stále otázky, skús naše FAQ.

Lasergame

Ako v počítačovej hre – lasery, granáty aj health packy.

Počas hry sa budeš cítiť ako v počítačovej hre – čakajú ťa zásahy, granáty a ozdravovanie. Víťazom sa stáva tím, ktorý lepšie zvládne vybraný herný scenár. Zásah je úplne bezbolestný, po zásahu nemusíš čakať na ďalšiu hru, návrat do hry trvá iba pár sekúnd.

Lasergame je hra, ktorá preverí tvoje schopnosti pracovať v tíme, adaptovať sa na najrôznejšie situácie a ako bonus pri nej spáliš nemálo kalórií.

Lasergame alebo i lasertag je akčná tímová hra a ideálna aktivita na firemný teambuilding, zábavu s priateľmi, narodeninovú oslavu alebo rozlúčku so slobodou.

 

 

Hrať lasertag

Paintball

Klasika plná farieb a adrenalínu.

Paintball je jednoduchá a veľmi zábavná tímová hra, ktorá sa dá hrať na mnoho spôsobov. Keďže každý zásah je cítiť, zažiješ adrenalínové dobrodružstvo reálnej prestrelky, ktoré preverí tvoje taktické zručnosti a naučí ťa tímovej hre.

Vo Warlords používame tie najkvalitnejšie ochranné masky a naši profesionálni inštruktori sa starajú o tvoju bezpečnosť.

Hrať paintball

Typy hier

Vyber si svoj herný scenár. V rámci jednej hodinovej hry ich môžeš vyskúšať hneď viacero.

Deathmatch

Lasergame
Paintball
5 – 15 minút
Rokmi overená klasika. Deathmatch je základný typ hry, ktorú odporúčame pre každého hráča bez ohľadu na skúsenosti. Dva súperiace tímy sa snažia zneškodniť čo najviac súperov a zároveň dostať čo najmenej zásahov. Každý tím má svoju oživovaciu základňu, kde sa môže po každom zásahu oživiť.

Bomba!!!

Lasergame
Paintball
3 – 15 minút
V tomto hernom scenári si môžeš vyskúšať legendárnu počítačovú hru Counter-Strike v realite. Jeden tím nastraží a ochraňuje bombu a druhý sa ju snaží za každú cenu zneškodniť, tím policajtov proti tímu teroristov. Pre výhru sú dôležité faktory ako uloženie bomby a čas. Každý hráč má na kolo jeden život, po zásahu sa neoživuje, ale odchádza do oddychovej zóny.

Checkpoint

Lasergame
10 – 30 minút
V tejto hre môže rozhodnúť každá sekunda, uplatníš pri nej tímovú stratégiu aj kondičku. Úlohou tvojho tímu je získať a udržať územie, ktoré sa nachádza v strede ihriska, tzv. Checkpoint. Ten sa po obsadení výstrelom do presne určeného miesta rozsvieti farbou zasahujúceho tímu. Ak chceš vyhrať herné kolo, musí tvoj tím udržať územie dlhšie než súper. Každý tím má k dispozícii oživovaciu základňu, ktorú môže neobmedzene používať.

V.I.P.

Lasergame
15 minút
Tento herný scenár je výzvou pre tím bodyguardov, ktorí sprevádzajú VIP osobu z bodu A do bodu B. Tím vyšinutého fanclubu sa tomu snaží zabrániť a VIP osobu zneškodniť. Fanclub obsadí a obraňuje dve územia, bodyguardi sa snažia nájsť pre svoju VIP osobu čo najbezpečnejšiu trasu na presun. Hráč má v tejto hre jeden život na kolo, t.j. po zásahu sa neoživuje, ale odchádza do oddychovej zóny.

Battlefield

Lasergame
10 - 30 minút
Bojuješ o čo najväčší počet území na ihrisku. Tím, ktorý obsadí väčšiu plochu územia vyhráva.