Nadupaný teambuilding alebo oslava? Lasertag príde kamkoľvek za tebou!

Predstav si laser arénu priamo vo vašom office. Namieriš na svojho šéfa spoza flipchartu, kolegyňa ťa však dostala zákerným zásahom z kuchynky. Toto nemusí byť len zábavná predstava, ale spomienka na fakt pamätný teambuilding, ktorý stmelil kolektív, priniesol do firmy osvieženie a explózie smiechu. 

Alebo inak. Narodeniny syna, uletená 30-ka či rozlúčka so slobodou? Na tvojom dvore alebo v lese za rohom môže vyrásť fantastické ihrisko s prirodzenými aj nafukovacími prekážkami. A hoci ide o mobilnú laser arénu, vôbec nie je na hranie potrebná tma. 

Čo všetko zahŕňa mobilný lasertag?


S prenájmom mobilného lasertagu dostaneš okrem kompletného vybavenia potrebného k hre (zbrane, obleky…) aj inštruktorov, ktorí vysvetlia pravidlá, herné scenáre a stopujú čas. Do hry zakomponujú prirodzene existujúce prekážky, pokiaľ sú k dispozícii a doplnia ich ďalšími, nafukovacími. Aréna je určená pre maximálne 20 ľudí, ktorí v priebehu hodiny odohrajú 4 – 5 hier.

Zážitkové teambuildingy a nezabudnuteľné oslavy sú dnes veľký hit a vôbec ťa to nemusí stáť celý majetok. Ozvi sa nám s tvojimi požiadavkami a možnosťami a my ti s radosťou pripravíme cenovú ponuku na mieru.   


Chceš vedieť viac? Ozvi sa nám.