Pohybová aktivita pre kreatívne tipy, ktoré chcú viac než len šport

Keď chcú byť ľudia zdravší a vyberajú si šport, ktorý by im k tomu dopomohol, zvyčajne volia konvenčné formy pohybových aktivít. Pre každého, kto preferuje unikátnu a vzrušujúcejšiu cestu, ako sa dostať do formy, je tu lasertag, alebo inak laser game.

Táto bezbolestná forma paintballu vám poskytne celotelový tréning, ale aj, priznajme si, omnoho viac srandy ako obyčajné fitko. 

Intenzívne kardio

Kardio cvičenie zvyšuje tep, okysličuje bunky a pomáha spaľovať tuk. Ak sa chcete v laser aréne vyhnúť paľbe nepriateľa, krátke šprinty sú povinnou jazdou. Rýchly a efektívny pohyb ja kľúčovým prvkom úspešnej stratégie a ako bonus dodáva telu presne to, čo pri kvalitnom tréningu potrebuje. Ak beh či bicykel nie je vaša šálka kávy, lasergame je riešenie.

OBJEDNAJ SI SVOJU HRU V NAJLEPŠEJ LASERTAG ARÉNE V BRATISLAVE 

Efektívny silový tréning

Ďalšou zastávkou na ceste za pekným telom je silový tréning, ktorý dodáva svalom silu, ohybnosť a balans. Na prvý pohľad možno lasergame nevyzerá ako aktivita, ktorá by dopriala telu tento druh tréningu, ale v praxi rýchlo zistíte, že mnoho pohybov pripomína štandardné cvičenie vo fitku. Veľmi často prechádzate z drepu alebo ľahu do stoja a späť, navyše držíte v rukách závažie – imitáciu zbrane, pričom si môžete vyberať z rôznych druhov v rôznych hmotnostiach. 

Pozitívny dopad na duševné zdravie

V posledných rokoch výrazne rastie počet prípadov vyhorenia, depresií či úzkostí, ktoré plynú predovšetkým z prepracovania. Pre mnoho ľudí je práve cvičenie a šport skvelým liekom na ťažkosti s mentálnym zdravím. V laser aréne vypustíte paru, zábava s kamarátmi vám zlepší náladu a fyzická aktivita vám dopraje lepší spánok

Rezervuj si svoju hru ešte dnes