Vytvorte s kolegami skvelý tím. Poznáme účinnú metódu!

Ak chcete zo svojich zamestnancov či kolegov vyťažiť maximum (v dobrom slova zmysle), doprajte im pravidelne aktivitu, ktorá spája prvky hry a tvrdej práce. Viaceré štúdie naznačujú, že práve toto je cesta k úspechu, k lepšej produktivite, ale aj k dobrej nálade na pracovisku. Nie je veľa teambuildingových aktivít, ktoré tieto dva prvky kombinujú. Našťastie pre vás, o jednej výbornej vieme.

Stavte na lasertag


Lasertag aréna ponúka pre firmy skutočne unikátnu zmes výhod. Ide o bezbolestnú verziu paintballu, pri ktorej proti sebe v aréne bojujú dva tímy. Zamestnanci sa navzájom spoznajú v celkom nových situáciách, ktoré priamo nesúvisia s ich prácou. Môžete si všimnúť, aké zručnosti majú vaši ľudia pri rýchlom riešení problémov, ako sa rozhodujú, či efektívne komunikujú, ako sa dokážu v tíme uplatniť, ale hlavne, naučia sa vzájomne si dôverovať. Ak by ste dokonca spoločne hrávali častejšie (napríklad pravidelný každomesačný turnaj), uvidíte veľký progres, a to nielen v aréne, ale aj na pracovisku. A ešte podstatná vec, ktorú sme nespomenuli, je zábava a smiech, ktoré výrazne zlepšujú vzťahy v kolektíve. 


Bratia v zbroji


Nič nespojí kolegov viac, ako kvalitný zápas proti inému tímu. Hráči si cibria cit pre spoluprácu, a s kolegami si tak vytvárajú vzťahy založené na dôvere a komunikácii. Možno by bolo super, keby ste presvedčili na hru aj konkurenčný tím z firmy alebo z inej spoločnosti.

Teambuilding - tímová porada
tímová porada

Taktické výhody


Čím lepšie sa členovia tímu poznajú, tým lepšiu vytvoria stratégiu. A to neplatí len pri hre, ale aj na pracovisku. V lasertag aréne však spoznávanie prebieha veľmi zrýchlene, čoskoro je jasné, kto v tíme sa cíti komfortne v akej úlohe, kto je prirodzený vodca, kto je dobrý stratég, kto sa dokáže rýchlo rozhodnúť… A to sa dá využiť ako veľká taktická výhoda aj pri riešení pracovných problémov. 

Skvelá atmosféra


Nielenže sa medzi kolegami pri hre vytvoria putá, ktoré by sa v práci nikdy nevytvorili, všetko sa to deje v skvelej atmosfére. Lasertag aréna poskytuje zábavné a zdravé prostredie plné pohybu a smiechu. A to dokáže lámať ľady

Odbúranie stresu


Frustrácia, stres a vyčerpanie sa môžu v aréne rozplynúť. Nápomocná je tu fyzická aktivita, pri ktorej sa vyplavujú endorfíny – hormóny šťastia. Okrem toho adrenalín, napätie a nefalšovaná radosť z hry – to sú pocity, ktoré si vaši kolegovia ponesú aj späť do kancelárie. 
Warlords lasertag – veľkorysý nadštandard v Bratislave, ale aj mobilné ihrisko kdekoľvek si poviete
Lasertag aréna teda ponúka pre pracovné kolektívy nemalé benefity. Už si len vybrať tú pravú. Warlords v bratislavskej Petržalke ponúka 2 špičkové arény – postapokalyptickú industriálnu alebo absolútnu špecialitu postavenú podľa mapy fy_snow počítačovej hry Counter-Strike. Veľkorysou rozlohou patrí k najväčším na Slovensku. A ak sa nenachádzate v Bratislave a okolí, prípadne chcete vylepšiť svoj teambuilding, skvelým riešením je mobilné ihrisko, ktoré príde kamkoľvek za vami. 

Rezervuj si svoju hru